© 2019 MY.ORGANICS.
All Rights Reserved.

Produkcja

Produkcja
100% NATURY
Każdy z kosmetyków MY.ORGANICS zawiera wysokie stężenie czystych olejków eterycznych pozyskanych według najbardziej tradycyjnych starożytnych metod zbioru. Wszystko to w celu uzyskania 100% naturalnych składników.
DROGOCENNE SKŁADNIKI
Wszystkie linie MY.ORGANICS zawierają ekskluzywne prodkty stworzone z certyfikowanych składników, uprawianych przy zastosowaniu technologii organicznej i biodynamicznej.
SKUTECZNOŚĆ TEREPEUTYCZNA
Cała gama MY.ORGANICS jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry i włosów. Działanie lecznicze, aromaty i kolory każdej esencji są zachowywane bez użycia dodatków chemicznych, co eliminuje problem drażniących i szkodliwych produktów.
ODPOWIEDZIALNE PRZEDSIĘBIORSTWO
MY. ORGANICS wierzy w zrównoważony łańcuch dostaw i produkcji, od rolnika po klienta. W ten sposób troszczymy się o nasze ciała – otaczając troską naszą planetę.
SIEĆ GLOBALNA
Produkty MY.ORGANICS są rozprowadzane przez nasza globalną sieć w 17 krajach. Nasze organiczne formuły są używane w 4000 wybranych salonów na świecie.
WYPRODUKOWANE WE WŁOSZECH
Postanowiliśmy produkcję zlokalizować we Włoszech, aby móc monitorować cały łańcuch produkcyjny i zawsze mieć pewność, że dostarczamy doskonałe i certyfikowane produkty.
Udostępnij
 

O NAS

Nasza historia rozpoczęła się w roku 1972, wraz z rodzinnym salonem. Jedno doświadczenie zmieniło nasze postrzeganie produktów kosmetycznych – utrata naszego ojca, w wieku 52 lat, na skutek białaczki. Amerykańskie badania nad białaczką wskazują na produkty, w których używane są składniki petrochemiczne. Stąd narodził się pomysł stworzenia naturalnej i organicznej linii kosmetyków. Jednak innej niż pozostałe – luksusowej. Wybraliśmy certyfikowane organiczne składniki roślinne i zapachy do stworzenia najlepszego produktu, jaki jest możliwy.

Alessandro i Alberto Lievore, twórcy MY.ORGANICS