© 2019 MY.ORGANICS.
All Rights Reserved.
MY.SCALP
Celem tej linii jest zaoferowanie selekcji niezwykle terapeutycznych produktów do włosów i skóry głowy. My.Scalp to nowa trychologiczna linia stworzona po wielu testach i uważnej selekcji najlepszych i najefektywniejszych składników aktywnych dostępnych na rynku. Wprowadzenie programu pielęgnacji polegającej na złuszczaniu i aplikacji oraz użycie naturalnych biologicznych i certyfikowanych składników, takich jak sole, zioła oraz olejki eteryczne i oleje roślinne pozwala stworzyć precyzyjnie ukierunkowane terapie i zaoferować indywidualną, spersonalizowaną obsługę. Klient może zanurzyć się w atmosferze pełnej zapachów i aromatów przywodzących na myśl leczniczą kurację i zachwycić się nią.

THE ORGANIC SKIN SCALP PURIFIED

 
ŁAGODNY PEELING ENZYMATYCZNY: mleczko jest produktem kosmetycznym używanym do regeneracji i głębokiego oczyszczania skóry poprzez oddziaływanie na zewnętrzne warstwy naskórka, innymi słowy, jest to metoda delikatnego złuszczania skóry głowy. Specjalna synergiczna formuła łącząca olej NEEM i olej SŁONECZNIKOWY ma właściwości normalizujące i przywracające równowagę.

JAK STOSOWAĆ: Nałóż produkt na skórę głowy, przy suchych lub mokrych włosach, masuj delikatnie przez dłuższy czas. Spłucz obficie, a następnie umyj włosy szamponem. Powtarzaj co tydzień.

THE ORGANIC SKIN BALANCING PREPARATION

 
KURACJA PEELINGIEM ENZYMATYCZNYM: Delikatny peeling w formie płynu jest produktem kosmetycznym używanym do regeneracji i głębokiego oczyszczania skóry poprzez oddziaływanie na głębokie warstwy tkanki skórnej, innymi słowy jest to metoda delikatnego złuszczania skóry głowy. Może ona być zastosowana z użyciem technologii tlenowej. Specjalna synergiczna formuła łącząca olej NEEM, owoce cytrusowe i SŁONECZNIK ma właściwości energizujące, normalizujące i przywracające równowagę. Daje uczucie świeżości eliminując swędzenie i namnżanie bakterii. Nie podrażnia.
JAK STOSOWAĆ: nakładaj również raz w tygodniu, rozprowadź i wmasuj bezpośrednio w skórę głowy przy mokrych lub suchych włosach.

KONTROLA SEBUM

Specjalnie opracowany aby redukować produkcję sebum dzięki specjalnej synergicznej formule łączącej olej NEEM, lawendowy olejek eteryczny oraz ekstrakt EPILOBIUM FLEICHERI powstrzymujący namnażanie bakterii. Zapewnia nawilżenie, zwartą tkankę i czystość skórze głowy, eliminując nieprzyjemny tłusty i pozbawiony blasku wygląd włosów. Nie podrażnia skóry.

THE ORGANIC SEBUM CONTROL ELIXIR – VIALS

 
 

INTENSYWNA KURACJA PRZECIW NADMIERNEMU WYDZIELANIU SEBUM NAWILŻAJĄCA I NORMALIZUJĄCA SKÓRĘ GŁOWY

Enriched with the active substance ALPAFLOR ALP-SEBUM. Rare alpine species of Epilobium Fleischerim biologically cultivated according to the Bio Suisse standards at heights higher than 1000m in the Suisse mountains having as a multi-objective:

  • redukcję produkcji sebum o 56%
  • silne zahamowanie znamion prozapalnych

Ustandaryzowana wysoka zawartość OenoTheiny B i flawonoidów.

JAK STOSOWAĆ: Rozprowadź i wmasuj bezpośrednio w skórę głosy przy suchych włosach, lub po użyciu szamponu lub odpowiedniej odżywki. Stosuj bez spłukiwania.

THE ORGANIC SEBUM CONTROL – SHAMPOO

 
SZAMPON DO KONTROLI SEBUM:  Specjalnie opracowany aby redukować nadmierną produkcję sebum dzięki specjalnej synergicznej formule łączącej olej NEEM, lawendowy olejek eteryczny oraz substancję aktywną ALPAFLOR® i ekstrakt EPILOBIUM FLEICHERI hamujący namnażanie bakterii. Zapewnia nawilżenie i zwięzłość skóry oraz eliminuje nieprzyjemny tłusty i pozbawiony blasku wygląd włosów. Nie podrażnia skóry.

JAK STOSOWAĆ:Zwilż włosy, nałóż równomiernie na skórę głowy i włosy, wmasuj, a następnie spłócz obficie. Powtórz, jeśli to konieczne. Dla lepszego efektu odtłuszenia nałóż i wmazuj bezpośrednio w skórę przy suchych włosach, pozostaw na 2-3- minuty, a następnie spłócz.

REWITALIZACJA

WZMACNIAJĄCA INTENSYWNA KURACJA PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW DLA KOBIET I MĘŻCZYZN. Ta nowa zaawansowana formuła wzbogacona olejem Neem została stworzona w laboratoriach MY.ORGANICS w wyniku intensywnych testów w najlepszych salonach na świecie. Bogactwo olejków eteryczne rozszerzających naczynia krwionośne, przeciwutleniające i natłuszczające ekstrakty roślinne sprawiają, że jest to nowa generacja balsamów. BaicapilTM to połączenie trzech aktywnych składników botanicznych, które zwalcza wypadanie włosów z widocznymi efektami, stymuluje wzrost włosów i zwiększa ich gęstość. 3% BaicapilTM poprawia gęstość i strukturę włosów.

THE ORGANIC REVITALIZING ELIXIR – VIALS

 

INTENSIVE HAIR-LOSS TREATMENT – ACTIVE STEM CELL:  Stymuluje wzrost włosów i przeciwdziała ich wypadaniu. Intensywna kuracja do włosów dla ochrony i utrzymania zdrowego wyglądu. Gęstość włosów wzrasta o 22% na cm2 włosów, a po zaledwie 3 miesiącach wypadanie włosów jest zredukowane o 60,6%

JAK STOSOWAĆ: Rozprowadź i wmasuj bezpośrednio w skórę głosy przy suchych włosach, lub po użyciu szamponu lub odpowiedniej odżywki. Stosuj bez spłukiwania.

THE ORGANIC REVITALIZING ELIXIR – SHAMPOO

 

ORGANICZNY SZAMPON REWITALIZUJĄCY: Szampon do włosów i skóry głowy poprawiający grubość, gęstość i stukturę włosów. Wzbogacony w aktywną substancję Baicapil, połączenie aktywnych składników botanicznych, które z widocznymi efektami zwalcza utratę włosów i stymuluje wzrost włosów. Twoje włosy będą mocniejsze, gęstsze i lśniące. Twoja skóra głowy odżywiona i oczyszczona. Szampon opóźnia starzenie się i aktywuje komórki macierzyste. Gęstość włosów wzrasta o 22% na cm2 włosów, a po zaledwie 3 miesiącach wypadanie włosów jest zredukowane o 60,6%.

JAK STOSOWAĆ: Zmocz włosy, nałóż równomiernie na włosy i skórę głowy, wmasuj, a następnie spłucz. Powtórz, jeśli to konieczne.

ZŁUSZCZANIE

Specjalna synergiczna formuła łącząca olej NEEM, lawendowy olejek eteryczny oraz substancję aktywną Pentavitin. Daje uczucie świeżości eliminując swędzenie i hamując namnażanie bakterii. Nie podrażania skóry i zapobieg anawrotom łupieżu.

THE ORGANIC EXFOLIATING ELIXIR – VIALS

 
INTENSYWNA KURACJA PRZECIWŁUPIEŻOWA – NAWILŻAJĄCA SKÓRĘ GŁOWY:  Szczegółowo przebadana w celu zmniejszenia nadmiernego łuszczenia, wpiera naturalną eliminację procesu złuszczania, nawilża i normalizuje skórę głowy. Specjalna synergiczna formuła łącząca olej NEEM, lawendowy olejek eteryczny oraz substancję aktywną Pentavitin. Daje uczucie świeżości eliminując swędzenie i hamując namnażanie bakterii. Nie podrażania skóry i zapobiega nawrotom łupieżu.

JAK STOSOWAĆ: Rozprowadź i wmasuj bezpośrednio w skórę głosy przy suchych włosach, lub po użyciu szamponu lub odpowiedniej odżywki. Stosuj bez spłukiwania.

   

THE ORGANIC EXFOLIATING ELIXIR – SHAMPOO

 

ORGANICZNY SZAMPON ZŁUSZCZAJĄCY: Szampon przeciwłupieżowy szczegółowo przebadany w celu zmniejszenia nadmiernego łuszczenia, wpiera naturalną eliminację procesu złuszczania, nawilża i normalizuje skórę głowy. Specjalna synergiczna formuła łącząca olej NEEM, lawendowy olejek eteryczny oraz substancję aktywną Pentavitin. Przynosi uczucie świeżości eliminując swędzenie i hamując namnażanie bakterii. Nie podrażania skóry i zapobiega nawrotom łupieżu.

JAK STOSOWAĆ: Zmocz włosy, nałóż równomiernie na włosy i skórę głowy, wmasuj, a następnie spłucz. Powtórz, jeśli to konieczne.

ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA

THE ORGANIC FORTIFYING CONDITIONER

 

ORGANICZNA ODŻYWKA WZMACNIAJĄCA: Warto zastosować zmiękczające odżywcze substancje, tonizując i nawilżając na skórę głowy i nasadę włosa. Odżywka łagodzi skórę po oczyszczaniu i dostarcza wartościowych i skutecznych substancji aktywnych, które poprawiają jakość łodygi włosa i nawilżają skórę głowy. Ponadto jest szczególnie przydatna w przypadku długich włosów, poprawia ich strukturę, nadaje połysk i ułatwia rozczesywanie po myciu włosów szamponem. Specjalna synergiczna formuła łącząca oleje NEEM i OAT o właściwościach rewitalizujących, pomaga zagęszczać włosy.

JAK STOSOWAĆ: Po umyciu włosów szamponem nałóż odpowiednią ilość Odżywki na włosy i skórę głowy, wmasuj delikatnie. Pozostaw na włosach na 3-5 minut, następnie spłucz obficie ciepłą wodą.

SOLE

Sole są przeznaczone do kuracji My.Rituals. Aby sprawdzić, jak prawidłowo korzystać z soli, zobacz instrukcję My.Rituals. Sole są stworzone przy użyciu ekskluzywnych formuł My.Organics. SÓL HIMALAJSKA: starożytna formacja krystaliczna o wysokiej zawartości minerałów. SÓL Z MORZA MARTWEGO: sól o wysokiej koncentracji składników aktywnych,takich jak minerały i substancje nieorganiczne.

Obie znane są ze swoich właściwości terapeutycznych, a w połączeniu z ziołami i olejkami eterycznymi My.Scalp zapewniają doskonały rytuał wellness dla włosów i skóry głowy.

DEAD SEA SALT WITH ROSEMARY AND BASIL

Idealna dla włosów płaskich ze skłonnością do wypadania. Wzmacnia włosy i stymuluje skórę głowy. Rewitalizująca.

HIMALAYA CRYSTAL SALT WITH LAVENDER, PINE, LEMON

Idealna dla włosów przetłuszczających się, ze skłonnością do łupieżu i skóry łojotokowej. Reguluje wydzielanie sebum, oczyszcza i dezynfekuje skórę głowy. Dezynfekująca.

HIMALAYA CRYSTAL SALT WITH CYPRESS TARRAGON

Idealna dla słabych włosów, suchego łupieżu i łuszczycy. Przywraca równowagę skórze głowy i działa antyseptycznie. Przywracająca równowagę.

HIMALAYA CRYSTAL SALT WITH SAGE

Idealna do każdego rodzaju skóry głowy i każdego typu włosa. Jest pełna substancji odżywczych, nadaje włosom blasku i objętości. Odżywcza.

ZIOŁA DELUXE

ROZMARYN, LAWENDA, JAŁOWIEC, SZAŁWIA

Wspaniałe suszone zioła w najwyższej jakości, beż zbędnych dodatków, czy barwników, przeznaczone do użytku w połączeniu z linią My.Scalp. Pozwól naparowi roztoczyć silny aromat i uwolnić swoje unikalne właściwości, które dogłębnie odżywią i uleczą skórę i włosy w naturalny sposób.

ROZMARYN

Oczyszczający skórę, ściągający.

LAWENDA

Efekt jedwabistej gładkości, antybakteryjna.

JAŁOWIEC

Regeneracja zmian skórnych, stymulujący.

SZAŁWIA

Wzmiacniający, dodający energii.

THE ORGANICS NEEM OIL

   

Regularne stosowanie oleju Neem na skórę głowy poprawia krążenie krwi i wspiera wzrost włosów. Nawilżanie włosów i skóry głowy sprawi, że włosy przestaną być suche i łamliwe, końcówki przestaną się rozdwajać, a wypadanie zostanie znacznie zredukowane. Włosy i cebulki będą wzmocnione i uzyskają zdrowszy wygląd pełen blasku.

OLEJE

OLEJKI ETERYCZNE

Olejki eteryczne są w 100% czyste, przeznaczone do użytku w połączeniu z linią My.Scalp. Pozwalają na stworzenie własnych mieszanek o właściwościach odpowiednich dla włosów i skóry głowy i specjalnie skomponowanych aromatach, które otoczą Cię bogactwem zmysłowych doświadczeń.

THE ORGANIC ESSENTIAL OIL – ROSEMARY CINEOL

Rozmaryn ma właściwości oczyszczające, ściągające, antybakteryjne. Stymuluje skórę głowy i cebulki włosów; reguluje wydzielanie sebum.

THE ORGANIC ESSENTIAL OIL – BASIL

Bazylia posiada właściwości antyoksydacyjne. Jest bogata w witaminy, wzmacnia warstwę keratynową rdzenia włosa, tym samym go odżywiając.

THE ORGANIC ESSENTIAL OIL – LAVENDER SWEET

Lawenda ma właściwości regulujące wydzialanie sebum i nadające włosom jedwabistej miękkości. Pokonuje nadmierne przetłuszczanie i łupież; stosowana na całą długość włosów, wzmacnia je.

THE ORGANIC ESSENTIAL OIL – JUNIPER

Jałowiec ma własciwości antyseptyczne i regenerujące skórę. Zapobiega utracie włosów.

THE ORGANIC ESSENTIAL OIL – LEMON

Cytryna ma właściwości regenerujące i antyoksydacyjne. Poprawia kondycję włosów suchych, pozbawionych blasku i łamliwych.

THE ORGANIC ESSENTIAL OIL – TARRAGON

Estragon ma właściwości rewitalizujące i nadające energii. Bogate składniki, takie jak witaminy i minerały, nadają włosom witalności.

THE ORGANIC ESSENTIAL OIL – SAGE EXTRA

Szałwia dodaje energii, wspomaga wzrost włosów i zapobiega ich łamaniu.

THE ORGANIC ESSENTIAL OIL – TEA TREE

Drzewo herbaciane ma właściwości ściągające, przeciwłupieżowe i bakteriobójcze. Zapewnia doskonałe łagodzenie w przypadku podrażneina skóry, zapobiega powstawaniu łupieżu.

MIESZANKI OLEJKÓW

  THE ORGANIC SYNERGY – LAVENDER SWEET AND ROSEMARY CINEOL THE ORGANIC SYNERGY – BASIL, SAGE AND ROSEMARY CINEOL THE ORGANIC SYNERGY – LEMON, CYPRESS AND TARRAGON
Udostępnij