© 2019 MY.ORGANICS.
All Rights Reserved.
ANTI-AGE
Linia do pielęgnacji skóry, która dzięki prozdrowotnym właściwościom wodorostów ma działanie przeciwstarzeniowe i liftingujące. Innowacyjne produkty o silnym działaniu ujędrniają i nadają skórze twarzy elastyczności, przeciwdziałając starzeniu skóry.

THE ORGANIC GOOD MORNING CREAM – DAY CREAM

Lamelarna emulsia O/A o innowacyjnym działaniu. Utrzymuje warstwę lipidową i chroni skórę przed promieniami UV i zagrożeniami środowiskowymi. Przywraca system ochronny skóry. Czyni skórę przyjemnie miękką, ujędrnioną i gładką. Ekstrakty z Acophyllum i Halopteris, połączone z innymi oceanicznymi wodorostami tworzą innowacyjny produkt, który oddziałowuje na skórę pobudzając jej odżywienie i metabolizm. Caulerpa Lentillifera bogata w kwasy Omega 3 i 6, oraz pierwiastki śladowe wzmacnia tkankę i pobudza bariery ochronne skóry. Betaglukan o niskiej masie cząsteczkowej wzmacnia efekty regenerujące. W rezultacie skóra uzyskuje doskonałą równowagę.

THE ORGANIC GOOD NIGHT CREAM – NIGHT CREAM

Lamelarna emulsia O/A o innowacyjnym działaniu. Przywraca równowagę warstwie naskórka osłabionego przez słońce i zanieczyszczenia. Naprawia zniszczenia skóry poprzez pobudzanie produkcji jej białek strukturalnych. Walczy ze starzeniem się skóry. Ujędrnia i uelastycznia skórę czyniąc ją rozświetloną i wygładzoną. Wyważone połączenie Ascophyllum i Stypocaulon, wzbogacone Schizofillano naprawia zniszczenia skóry spowodowane wpływem środowiska zewnętrznego, smogu i słońca. Nadaje twarzy jędrności, rozświetlenia i zdrowego wyglądu. Skóra nabiera energii i zwalcza oznaki starzenia.

THE ORGANIC GOOD SLEEP – SERUM 3D

Hydrofilowe bezalkoholowe serum o potrójnym działaniu. Działa na zmarszczki i spłyca je odbudowując strukturę proteinową. Pomaga odprowadzać nadmiar wody redukując opuchliznę i sprawiając, że tkanka skóry jest wygładzona i zwarta. Wspomaga stopniowe rozjaśnianie plam starczych. Ten koktajl energetyczny przywraca skórze jej oryginalną równowagę. Pomaga przezwyciężyć mankamenty urody, takie jak zmarszczki, brak jędrności i elastyczności, wypryski, cienie i obrzęki pod oczami. Dzięki oryginalnemu wyważonemu połączeniu 5 wodorostów pochądzących z mórz z całego świata, Ascophyllum, Halopteris, Caulerpa, Jania oraz Meristoteka, serum odbudowuje tkankę skóry przywracając jej utracony blask.

 
Udostępnij